Author Topic: Kategoriler solda alt alta , ama details.html de yan yana ciksin istiyorum  (Read 6763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline orxan

• Pre-Newbie
    • View Profile
Herkese Merhabalar.

Ben sitemde kategorileri sol tarafa aldim alt alta yaptim.. ama details.html de yan yana cikmasini istiyorum .. alt alta kotu gorunuyo details de.. panelden yapiyorum olmuyo.Yardim ederseniz cok iyi olur .Simdiden tesekkurler

Offline orxan

• Pre-Newbie
    • View Profile
Re: Kategoriler solda alt alta , ama details.html de yan yana ciksin istiyorum
« Reply #1 on: February 25, 2009, 12:48:33 AM »
35 kere bakilmis bilen yokmu??? lutfen arkadaslar

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
« Reply #2 on: February 25, 2009, 10:16:39 PM »
Herkese Merhabalar.

Ben sitemde kategorileri sol tarafa aldim alt alta yaptim.. ama details.html de yan yana cikmasini istiyorum .. alt alta kotu gorunuyo details de.. panelden yapiyorum olmuyo.Yardim ederseniz cok iyi olur .Simdiden tesekkurler
details.html de categorileri kodları yoktur normalde.ayrıca yanyanadan kasdın tam olarak ne. ıkı  üç tane mı yanyana yoksa hepsimi...  site adresini profile eklermisin bir bakalım temana ve sitene...   

Offline orxan

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #3 on: February 26, 2009, 04:18:13 PM »
site profile eklenmisdir.. sitede kategoriler sol menuda hani random images  vardir ya onun altinda koydum .. hepsi alt alta.. ama details.html de alt kategorilerin alt alta cikmasini istemiyorum.

resimde gorduyunuz alt kategoriler bunlar details.html bole cikmiss.. ben kategorilerin yan yana cikmasini istiyorum..