Author Topic: Verification code kaldırmak ve Yeni Resimler sayısını artırmak istiyorum.  (Read 16945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline chelikolik

• Newbie
  • *
    • View Profile
Slm arkadaşlar benim 2 sorum olacak.
1-  Resimlere yorumyapılırken Verification code istiyor bunu kaldırmak istiyorum.
2-  Ana sayfada YENİ RESİMLER diye bi yer var oradaki resim sayısını artırmak istiyorum.

Bunları nasıl yapacağımı anlatacak biri var mı aranızda?

pi24

• Guest
verifiction code kaldırma

- Admin panelden Templates menüsüne girin. Select Template-Pack kısmında kullandığınız templateyi secip load theme butonuna basın..
- Select template kısmında comment_form.html olanı seçin ve edit templates butonuna basın..

- Edit template: comment_form.html   olan buyuk kutudaki kodları alın ve frontpage benzeri bir html editöründe kod kısmına yapıstırın. Altta verdiğim resimde okla işaretlenmiş kısımları kaldırın..

- sonra kodları alıp admin panelinizdeki daha once kodları aldınız yere ordaki kodları silerek yapıştırın ve tamam diyin. onay istemi kalkacaktır..

Offline chelikolik

• Newbie
  • *
    • View Profile
Teşekkür ederim.
« Reply #2 on: February 20, 2008, 10:04:59 PM »
Dediğini aynen uyguladım oldu teşekkür ederim.

Offline a_yilmaz

• Newbie
  • *
    • View Profile
Headline zorunlu sanırım onu kaldırmadı :(

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Headline zorunlu sanırım onu kaldırmadı :(
şifre için o kısım. kaldırırsan  botlar başını ağrıtabilir  :roll:

Offline sanko86

• Sr. Member
    • View Profile
    • Elemegim
Tüm sayfalardan kaldırmakta akıllıca değil yorum kısmından kaldırmak yeter bence;)
Web site:http://www.anlatiyoruz.com
Hayat zorluklarla doludur.Ama en zoru insanın insana düşmanlığıdır.

Offline a_yilmaz

• Newbie
  • *
    • View Profile
şimdi sorunum su headline i kaldırmadım ama code u kaldırdım bu yöntemle...
Kod yazacak yer olmamasına rağmen kodu yinede istiyor. ne yapabilirim bunu düzeltmek için

« Last Edit: April 08, 2008, 09:31:37 PM by a_yilmaz »

Offline abdullah

• Full Member
    • View Profile
bence bu kodu kaldirmayı adam akıllı nasıl yapıldıgını diyen yok.cünkü kod kaldırıldıgında uyeler resim atamıyor sadece adminler atıyor.

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
bence bu kodu kaldirmayı adam akıllı nasıl yapıldıgını diyen yok.cünkü kod kaldırıldıgında uyeler resim atamıyor sadece adminler atıyor.
abdullah kardeş senın eskı temada koddan dolayı oluşan sorunu hallettım.......uye olunabılınıyor artık... örneğin bak :) www.nuvanda.net

Offline abdullah

• Full Member
    • View Profile
Allah razi olsun kardes.(F) ama o sitede pek hayır yok senin dedigin gibi pis site screpti :))

kardes yeni bir tema gördüm 4dana dan yapmislar:) ama cok hos dizayn etmisler renkler ve google adsenseleri ve en cok hosuma giden katagoriler cok hos yerlestirilmis.

link verim bak..

http://www.kaliteliresimler.com/

yapabilirsem bu sekilde yapmayi düsünüyorum siteyi...

sence nasil..

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
güzel kategorılerın ustune resmı kendı yerleştırmış temada yoktur ama sen yaparsın onu... bu arada 4 danaya 3 dana eklemen lezım yapan 7dana   :lol:

Offline a_yilmaz

• Newbie
  • *
    • View Profile
bu sekilde sadece kodun yazıldığı yer kalkıyor. kodu kaldırmak için ilk önce global.php. yi açın not defterinde sonra içinde captcha enable comment ve captcha enable yazan yerlerdeki "1" değerini "o" yapın. sonra kaydetip tekrar ftpye atın.. ben denedim oldu :yes: