International > Turkish / Türkçe

Bir 4images Günü!

<< < (2/5) > >>

DilnüvaZ:

--- Quote from: cakotr on September 03, 2008, 02:08:35 PM ---Gelmek cok isterdim fakat kayseride oldugum icin zor.Gercekten harika bir fikir ;) artik resimlerinizi koyarsiniz xD

--- End quote ---
Saolasın Ama gelmeni isterim.. inş bir yolunu bulup katılmak nasib olur... Arkadaşlar yani biraz imkanları zorlayalım.. Joomlacılar Erzıncana bile gitmeyi düşünüyorlar...

AKIN:
öncelikle istanbuldaki toplantıya bende katılmak istiyorum Allahtan birşey olmassa katılırımda bi yerde bi misyonumuz var .Bursadan gelirim.
Ancak 4images topluluğu kurmak ve katılım beklemek şuan için erken.
Toplam 4images türk kullanıcı sayısının fazla olmadıgını kendi sitemden biliyorum.benim görüşüm bu.5-6 kişi için bi genel toplantı buluşma düzenlenmesi erken ve başarısız bi girişim olur derim :).
saygılar. 

DilnüvaZ:

--- Quote from: Resimli on September 03, 2008, 10:16:01 PM ---öncelikle istanbuldaki toplantıya bende katılmak istiyorum Allahtan birşey olmassa katılırımda bi yerde bi misyonumuz var ( www.4images.gen.tr ).Bursadan gelirim.
Ancak 4images topluluğu kurmak ve katılım beklemek şuan için erken.
Toplam 4images türk kullanıcı sayısının fazla olmadıgını kendi sitemden biliyorum.benim görüşüm bu.5-6 kişi için bi genel toplantı buluşma düzenlenmesi erken ve başarısız bi girişim olur derim :).
saygılar. 

--- End quote ---
4images kullanan yüzlerce kişi var ancak genellikle konuları okuyup modifleri yapıp bir teşekkür etmekten üşenen yüzlerce kullanıcı var...  Bu vesile ile arkadaşları bir araya toplamak istiyoruz.. Joomla da da aynı çalışmaları sürdürücez... Joomlada Türkiyenin her bölgesinde yapacağız inş... Yani bu sevgi meselesi kardeş.. 4imagesi seven biri olarak bu birlikteliğin oluşmasına katkıda buluanacağına inanıyorum...

Tarıhin ne zaman olmasını istersin

AKIN:
Yakup abi tarih olarak değil benim erken demem.
Bu mesajı okuyup buraya cevap yazmaya erinen adamla ben buluşup ne paylaşıcam ne konuşucam.

DilnüvaZ:

--- Quote from: Resimli on September 03, 2008, 10:31:12 PM ---Yakup abi tarih olarak değil benim erken demem.
Bu mesajı okuyup buraya cevap yazmaya erinen adamla ben buluşup ne paylaşıcam ne konuşucam.

--- End quote ---
Akın haklısın da.. merak etme orda muhabbet olur inş.. bir tanışma olursa nice faaliyetler daha olur.. Biz AkA ile netten tanıştık sonra ortak olduk şimdi onlarca siteleri yönetiyoruz elhamdulillah... Sen 4iamges.gen.tr de de durumu belirt inş... Çok hoş bir çalışma olur iyi organize edilirse...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version