International > Turkish / Türkçe

Bir 4images Günü!

(1/5) > >>

DilnüvaZ:
بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم ورحمة الله وبركات

Arkadaþlar  4images'e  gönül veren arkadaþlarla Ýstanbul'da bir 4images toplantýsý yapsak sizce nasýl olur?..
Türkiye'de hatta bir çok ülkede Joomla  severler bir araya geliyorlar... HAtta seminerler bile düzenliyorlar... Biz neden yapmayalým diye düþündüm 8)
 Buluþmaya özel 4images  logolu kupa bardak ve anahtarlýk veya sizin vereceðiniz fikre göre bir þeyler yapabiliriz...
 Ayrýca bir cd hazýrlayýp gelenlere hediye edebiliriz... 
 26  Ekim'de Ýstanbul'da buluþuyoruz... Belki yemekli de yapabileceðimiz güzel bir buluþma olacaðýna inanýyorum...
 Evet buyrun görüþlerinizi alalým :

AkA:
çok güzel fikir büyük bi aksilik olmazsa katılırım =)

AkA:
Eðer talep olursa katýlcak arkadaþlar arasýndan Tiþört tasarýmý yapýlabilir ben birþeyler hazýrlayayým =) Birçok þey yapýlabilir ama katýlýma göre belirlenir tabi ki bu yani kimse ilgilenmicekse yapmanýn anlamý yok =)

DilnüvaZ:

--- Quote from: AkA on September 03, 2008, 01:56:48 PM ---Eðer talep olursa katýlcak arkadaþlar arasýndan Tiþört tasarýmý yapýlabilir ben birþeyler hazýrlayayým =) Birçok þey yapýlabilir ama katýlýma göre belirlenir tabi ki bu yani kimse ilgilenmicekse yapmanýn anlamý yok =)

--- End quote ---
Evet tişört çok güzel olur.. Organizatorlere tek renk ziyaretçilere tek renk olabilir...   Tasarımı sen yaparsın artık AkA tişört basacak bir çok tanıdık var.Onlara yaptırırım... inş güzel  bir buluşma olur

cakotr:
Gelmek cok isterdim fakat kayseride oldugum icin zor.Gercekten harika bir fikir ;) artik resimlerinizi koyarsiniz xD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version