Author Topic: katagori açıklamasını resmin gösteriminde yayınlayamıyorum? lütfen yardım.  (Read 8831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline admtpsi

• Pre-Newbie
    • View Profile
admin panelinde katagori oluştururken yazdığım açıklama yazısını katagori içerisindeki resimlerin gösterimi sırasında yayınlayamıyorum.
details.html nin içinde {cat_name} yazdığım zaman katagorinin ismini yayınlıyor fakat {cat_description} yazdığım zaman katagori açıklamasını yayınlamıyor.
categories.html içinde {cat_description} yazıldığı zaman açıklama kısmını yayınlıyor.
php. nin içinde kodu tanıtmak gerekir falan dedi bazı arkadaşlar biraz karıştırdım bişeyler değiştirdim falan ama bir türlü bulamadım yolunu.
yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Offline b244

• Newbie
  • *
    • View Profile
Kategori açıklaması detalis htmlde gözükmez. yalnızca ana sayfadan açtığın kategoriye tıkladığın zaman açılan küçük resimlerin bulunduğu sayfada  gözükür.
Anladığım kadarıyla sen bu açıklamayı detalis.html de göstermek istiyorsun. Buna ne gerek var, bu gösterimin siteye ne faydası olacak.

Offline admtpsi

• Pre-Newbie
    • View Profile
faydası olurmu bilmiyorum ama görüntü olarak güzel olur diye düşündüm.
peki koyma şansım hiç yokmu php nin içinden falan uğraşsam?

Offline b244

• Newbie
  • *
    • View Profile
Olabilir tabi neden olmasın. ingilizce formunda konu açıp şansını deneyebilirsin. Belki orda yardım bulabilirsin.

Offline admtpsi

• Pre-Newbie
    • View Profile
walla ingilizce ile pek aram yoktur ama gene bi şansımı deniyim  :?
eywallah genede teşekkür ederim.