Author Topic: stil genişliğini arttırmak  (Read 5373 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline birdost

• Newbie
  • *
    • View Profile
stil genişliğini arttırmak
« on: July 09, 2008, 01:17:05 PM »
merhaba siteme bu güzel scripti kurdum ama reklam yerleşimi ile site genişliği hakkında sorularım var. ben sitenin genişliği arttırmak ve headerin altına yani galeri resimlerinin üzerine reklam kodları yerleştirmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

denemelerde bulundum. categories.html , home.html , details.html 'ye deneme amaçlı yüksek çözünürlük resimeler yerleştirdim. yüksek çöz. olduğundan stil de genişledi ama bunun bir sakıncası olur mu ie de falan kayma yaşanabilir mi ? bir de bu html sayfalar dışında dediğim yer için kod eklemem gereken html sayfalar var mı ?

dnmtnk

• Guest
Re: stil genişliğini arttırmak
« Reply #1 on: July 09, 2008, 02:07:08 PM »
Kendi bildiğim kadarı ile fikirlerimi söleyim.Bu scriptte genişlik ve yükseklik büyük bi resim koyarsan siteyi yana doğru kaydırıyor onun için bende çok uğraştım php anlamadığım için çözemedim.onun için ben bütün resimlerimi 800x600 kullanıyorum.Reklam işi içinde foruma bi bak google reklamı yerleştirmek gibi bi konu var.Oda olmassa açıcan sayfaları frontpage gibi bi programla istediğin bi yere koyucan.Ayrıca reklamları; home,details,categories,search,register,member,lightbox,postcard_create .html bu sayfalara koyarsan hemen hemen sitenin bütün sayfalarında reklamın gözükür.