Author Topic: Resmi yazdirmak (print)  (Read 5578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yasarkann

• Pre-Newbie
    • View Profile
Resmi yazdirmak (print)
« on: July 04, 2008, 04:18:25 AM »
Merhaba acaba boyle bir eklenti varmi, ekledigim resimleri kagida yazdirmak isteyenler (download butonunun yaninda yazdir butonu koyabilirsek) oraya tiklayip yazdirabilirlermi.

Ben bir kod ekledim details.html ye download butonunun yanina, tiklayinca butun sayfayi yazdiriyor yani resmin detaylarini falan ben sadece resmi yazdirmak istiyorum beceremedim bir turlu

Boyle birsey nasil yapabilirim yardimci olacak arkadas varmi acaba

Simdiden tesekkurler

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Re: Resmi yazdirmak (print)
« Reply #1 on: July 04, 2008, 01:44:31 PM »
Merhaba acaba boyle bir eklenti varmi, ekledigim resimleri kagida yazdirmak isteyenler (download butonunun yaninda yazdir butonu koyabilirsek) oraya tiklayip yazdirabilirlermi.

Ben bir kod ekledim details.html ye download butonunun yanina, tiklayinca butun sayfayi yazdiriyor yani resmin detaylarini falan ben sadece resmi yazdirmak istiyorum beceremedim bir turlu

Boyle birsey nasil yapabilirim yardimci olacak arkadas varmi acaba

Simdiden tesekkurler
Daha once takvımlı olarak yazdırmayı paylaşmıştık..Eğer işine yararsa bak.. http://www.4homepages.de/forum/index.php?topic=20909.0

Yok takvim olmasın sadece yazdırma olsun dersen  bakmamız lazım... Site içinde de arama yap

Offline yasarkann

• Pre-Newbie
    • View Profile
Re: Resmi yazdirmak (print)
« Reply #2 on: July 05, 2008, 03:39:22 AM »
bana takvimsiz lazim sadece bir buton download butonunun yanina print diye tiklayinca yazdirmasi icin