Author Topic: 4imagesin programcısına nasıl ulaşabiliriz  (Read 8711 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ilanverme

• Newbie
  • *
    • View Profile
4imagesin programcısına nasıl ulaşabiliriz
« on: August 31, 2008, 01:37:20 PM »
slm arkadaşlar 1 haftadır bir sorunu halledemedim başka arkadaşlarda yapamadı en iyisi direk script yi kodluyan kişiye ulaşmak diye düşünüyorum  forumda aktif oluyormu devamlı ulaşabilecegim bir adres verebilirseniz sevinirim kolay gelsin

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Re: 4imagesin programcısına nasıl ulaşabiliriz
« Reply #1 on: August 31, 2008, 01:42:40 PM »
slm arkadaşlar 1 haftadır bir sorunu halledemedim başka arkadaşlarda yapamadı en iyisi direk script yi kodluyan kişiye ulaşmak diye düşünüyorum  forumda aktif oluyormu devamlı ulaşabilecegim bir adres verebilirseniz sevinirim kolay gelsin
Scriptin yazlımını yapanlar Admın arkadaşlar ama sahibi Nicky dir... http://www.4homepages.de/forum/index.php?action=profile;u=3
ozel mesajla ulaşabilirsiniz.. Ancak dilerseniz sorununuzu yazın yardımcı olmak ısteyenler yardım ederler.

Offline ilanverme

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: August 31, 2008, 01:50:42 PM »
ilginiz için teşekkürler arkadaşım ama yazmadığım forum kalmadı burayada yazdım  hatta parasını vereyim dedim gine olmadı

yapmak istedigim şey çok basit 4imagesle ilan sitesi yapıyorum üye olanların resim ekledigi sayfayı editliyorum oraya mesala: marka diye bir şecenek ekliyorum digerlerine bakarak member.php sayfasındada degişiklik yapıyorum ama hata veriyor benim ögrenmek istedigim böyle bir degişiklikle hangi sayfalara hangi kodu ekliyecez

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
« Reply #3 on: August 31, 2008, 02:07:48 PM »
ilginiz için teşekkürler arkadaşım ama yazmadığım forum kalmadı burayada yazdım  hatta parasını vereyim dedim gine olmadı

yapmak istedigim şey çok basit 4imagesle ilan sitesi yapıyorum üye olanların resim ekledigi sayfayı editliyorum oraya mesala: marka diye bir şecenek ekliyorum digerlerine bakarak member.php sayfasındada degişiklik yapıyorum ama hata veriyor benim ögrenmek istedigim böyle bir degişiklikle hangi sayfalara hangi kodu ekliyecez
Kardeşım adminlerin bu kadar ilgileneceğini zannetmiyorum.. emlak ve video scriptleri yapılmasını talep ettim belki ilerleyen zamanlarda yazarlar.. Emailinizi pm olarak gönderin gereken yardımı elimden geldiğince yapayım inş... Başarırsak forumda da paylaşıırım..

Offline ilanverme

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: August 31, 2008, 02:18:33 PM »

Kardeşım adminlerin bu kadar ilgileneceğini zannetmiyorum.. emlak ve video scriptleri yapılmasını talep ettim belki ilerleyen zamanlarda yazarlar.. Emailinizi pm olarak gönderin gereken yardımı elimden geldiğince yapayım inş... Başarırsak forumda da paylaşıırım..

arkadaşım o kadar detaylı işlem istemiyorum bir tanesini ekleseler  digerlerini ben yaparım biraz php bilgim var ama benim yazdıgım kodlar bu script de çalışmıyor  mail adresini yollladım

Offline ilanverme

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: August 31, 2008, 02:19:41 PM »
ayrıca bu adrestede açıklanmış sanırım
http://www.4homepages.de/forum/index.php?topic=20748.0

Offline AKIN

• Full Member
    • View Profile
    • Resim
« Reply #7 on: September 02, 2008, 10:08:06 AM »
ilanverme bana ulaşırsan ücreti karşılıgı istediklerini yaparım.