Author Topic: 4images photography-shot Themes  (Read 14431 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline xpass

• Newbie
  • *
    • View Profile
4images photography-shot Themes
« on: October 22, 2008, 08:54:49 AM »
Merhaba Arkadaslar. Ufak degişikliler yaptıgım bir temayı sizinle burada paylasmak istiyorum.

Yapılanlar :

1-Türkçelestirebildigim kadar Heryerini türkçelestirdim.
2-Adsense Kodlarının Koyulacagı yerleri belirttim, ayrıca 2 adet ekstra adsense yeri ekledim.
3-Alt katagori baslıklarının direk cıkması için ufak bi degişiklik yaptım. [ Seo ] eklentisi diyelim
4-Home.html / header.html gibi Dosyaların icine desp ve key eklenmistir.Onları kendiniz guzelcene ayarlaya bilirsiniz.
5-Grafikten anlamadıgım için butonlara dokunmadım.

Orjinal Temanın aksine yeni resimler alttan ustte alındı catagori cubukları kaldırıldı.

hello
1- I translated into turkish everything as best I can
2-I pointed out the space code of adsense and ı added extra 2 space of adsense 
3- I made small change u to see direct ; can be call (Seo) added
4-desp and key is added into file like Home.html/ header.html . U can regulate yourself
5-I dıdnt touch the buttons because of ı dont understand graphics.

http://www.resimupload.com/ds499263618_photography-shot.html
http://www.resimupload.com/ds560860113_photography-shot1.html

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Re: 4images photography-shot Themes
« Reply #1 on: October 22, 2008, 02:01:57 PM »
Ellerine sağlık. Milletimizde niçin bu kadar emeğe saygı yok anlayamıyorum. 2000 den fazla bugüne kadar 4images mobil server Türkçe  indiren var teşekkür eden bir kaç kişiyi geçmiyor. Kimi mesajlara bakıyorum 6000 kişi bakmış bir kişi bile teşekkürler deme zahmetinde bulunmamış. Hiç bir menfaat güdülmeden destek verilmeye çalışdığını unutmamak lazım... tekrar teşekkürler murat. Ellerin dert görmesin. butonları da belirttğim şekilde halledersin inş.