International > Bosnian/Croatian/Serbian & Slovenian

Pitanje po pitanje... bruka pitanja... :)

<< < (6/7) > >>

komsho24:
eee druze svaka cast..

Pa ovako, ako ostane po standardu, onda mi ono otvori site i pri vrhu pise ono sto sam zadao u mail.php .. ono hvala bla bla bla..

A za ovo "member.php?action=hvala", mi je trebalo jer sam taj hvala.html doradio da izgleda kao svaka stranica unutar moje stranice, dakle da ima okvir i da lici na nesto..


Pozz druze moj !

Hvala velika !

Nicky:
 :)

superiska da funkcionise!
pozdrav za BiH!

komsho24:
e druze, ja se malo sad igram jos.. pa sam zapeo..

ovako.. sve sam ja dobro postavio osim ovoga.. dakle, stimam upload.. da se za svaku gresku otvori poseban html sa dizajnom koji sam napravio..dakle fajlovi su:

fajlnijepostavljen1.html (OVO TREBA DA SE PRIKAZE KADA KATEGORIJA NIJE IZABRANA) - NE RADI - PRIKAZE MI (fajlnijepostavljen3.html)
fajlnijepostavljen2.html (OVO SE PRIKAZE KADA FAJL NIJE SELEKTOVAN) - RADI
fajlnijepostavljen3.html (OVO SE PRIKAZE KADA KATEGORIJA NIJE IZABRANA i FAJL NIJE SELEKTOVAN) - RADI


Eh ovo je code koji sam modifikovao u member.php .. dakle sve je ok osim ovoga sto kad treba da mi se prikaze "fajlnijepostavljen1.html", a ono mi prikaze "fajlnijepostavljen3.html"


  if ($cat_id == 0)  {
    $error = 1;
    $field_error = preg_replace("/".$site_template->start."field_name".$site_template->end."/siU", str_replace(":", "", $lang['category']), $lang['field_required']);
    redirect("member.php?action=fajlnijepostavljen3");
  }
  if ((empty($HTTP_POST_FILES['media_file']['tmp_name']) || $HTTP_POST_FILES['media_file']['tmp_name'] == "none") && ($remote_media_file == "" || !check_remote_media($remote_media_file))) {
    $error = 1;
    redirect("member.php?action=fajlnijepostavljen2");
  }

  if (!empty($additional_image_fields)) {
    foreach ($additional_image_fields as $key => $val) {
      if (isset($HTTP_POST_VARS[$key]) && intval($val[2]) == 1 && trim($HTTP_POST_VARS[$key]) == "") {
        $error = 1;
        $field_error = preg_replace("/".$site_template->start."field_name".$site_template->end."/siU", str_replace(":", "", $val[0]), $lang['field_required']);
        redirect("member.php?action=fajlnijepostavljen1");
      }
    }
  }


Nadam se da ces mi uspjeti rijesiti ovu misteriju...


Pozdrav

komsho24:
Nicky usput mi reci.. sta bi mogao biti problem pri mjenjanju passworda.. jer kada stavim trenutni password a dole dvije kolone gdje kucam novi password ostavi prazne, ono mi kaze password je promjenjen... i onda ja to vratim u control panelu...


Nicky:

--- Code: ---  if (!empty($additional_image_fields)) {
--- End code ---
fajlnijepostavljen1.html

nema nikakve veze sa kategorijama ili fajlovima..

nego sa dodatnim poljima (fields) koje si ti ekstra dodao pored originalne 4images verzije.

sto se tice passworda, uradio sam isto sto i ti... pa sam se izlogovao

--- Code: ---You have specified an invalid username or password.
--- End code ---
password je promenjen na NISTA...

PAZI nemoj da se IZLOGUJES.. INACE neces moci da se ulogujes.. jer je NOVI PASSWORD prazan!
ovo je BUG!

komsho,
evo ispravki za lozinke http://www.4homepages.de/forum/index.php?topic=24503.0

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version