International > Turkish / Türkçe

4images siteniz?

<< < (3/14) > >>

aretias:

--- Quote from: strt on May 04, 2008, 12:51:14 AM ---diger arkadaslar darilmasin ama benimde en begendigim site http://www.gallerytuning.com. yeni tasarimiyla cok daha guzel olmus. basarilar dostum. siten almanca olsaydi isvicre icin cok sansin olurdu gercekten. bunu soylememin sebebi benim galerimdede biraz tuning fotograflari var cok yeni bir site olmasina ragmen tuning kelimesi sayesinde epey ziyaretci gelmeye basladi.

--- End quote ---

Teşekkürler arkadaşım, sizler gibi işe ustanın mutfağından bakmayı bilen kardeşlerime beğendirebildiysem ne mutlu bana, GT 'nin acelesi yok, amacım koyduğum hedeflere yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek, zaman içersinde GT'de çeşitli geliştirmeler yapacağım, yabancı dilim olmadığı için diğer dillere çeviride yetersiz kalıyorum, ama inşaallah oda olacak bigün, sağlıcakla kalın, Saygılar..

strt:
valla ben pek mutfakta sayilmam:) hazir yiyiciyim ben.ehehe saolsun arkadaslar mod lari nasil kuracagimiz gosteriyor bende uyguluyorum. :) bugunlerde kimse yazmaz oldu foruma o gozumden kacmadi. hayirdir insallah

titika:
Site adı :
Sahıbı : nema problema
Kullandığı versıyon: 1.7.6
Yaptığı modlar : kategorileri sub-domain olarak gösterme yani deneme1.resimlerim.info olarak siteye girilmeye çalışılırsa id=1  olan kaegoriye yönlendirilir.
Hedefi : siteyle ilgili hedefim farklı ancak scriptle ilgili başka hedeflerim var, scripti biraz makale+video+resim scriptine dönüştürmeyi düşnüyorum. Şimdi burda anlatsam baya uzun sürer :)
4images hakkında görüşü : inanılmaz esnek ama hazır teması çok az, hoşuma giden bi css tema bulsam entegre edicem ama :)

[Edited on 2008 june the 5th, by manurom]
Where is the 4images copyright?
[End edit]

abdullah:
yapda senden alalim kardes ;)))

DilnüvaZ:

--- Quote from: titika on May 26, 2008, 02:05:29 AM ---Site adı : www.resimlerim.info
Sahıbı : nema problema
Kullandığı versıyon: 1.7.6
Yaptığı modlar : kategorileri sub-domain olarak gösterme yani deneme1.resimlerim.info olarak siteye girilmeye çalışılırsa id=1  olan kaegoriye yönlendirilir.
Hedefi : siteyle ilgili hedefim farklı ancak scriptle ilgili başka hedeflerim var, scripti biraz makale+video+resim scriptine dönüştürmeyi düşnüyorum. Şimdi burda anlatsam baya uzun sürer :)
4images hakkında görüşü : inanılmaz esnek ama hazır teması çok az, hoşuma giden bi css tema bulsam entegre edicem ama :)

--- End quote ---

Arkadaşım siten hayırlı olsun ancak lisansı okumadığını görüyorum. Ordan copyright yazısını silmemen lazım tabı eğer ücretsiz kullanacaksan...Lütfen lisansı oku :
www.4homepages.de/4images/license.php#english

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version