International > Turkish / Türkçe

Bir 4images Günü!

(1/5) > >>

DilnüvaZ:
بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم ورحمة الله وبركات

Arkadaşlar  4images'e  gönül veren arkadaşlarla İstanbul'da bir 4images toplantısı yapsak sizce nasıl olur?..
Türkiye'de hatta bir çok ülkede Joomla  severler bir araya geliyorlar... HAtta seminerler bile düzenliyorlar... Biz neden yapmayalım diye düşündüm 8)
 Buluşmaya özel 4images  logolu kupa bardak ve anahtarlık veya sizin vereceğiniz fikre göre bir şeyler yapabiliriz...
 Ayrıca bir cd hazırlayıp gelenlere hediye edebiliriz... 
 26  Ekim'de İstanbul'da buluşuyoruz... Belki yemekli de yapabileceğimiz güzel bir buluşma olacağına inanıyorum...
 Evet buyrun görüşlerinizi alalım :

AkA:
çok güzel fikir büyük bi aksilik olmazsa katılırım =)

AkA:
Eğer talep olursa katılcak arkadaşlar arasından Tişört tasarımı yapılabilir ben birşeyler hazırlayayım =) Birçok şey yapılabilir ama katılıma göre belirlenir tabi ki bu yani kimse ilgilenmicekse yapmanın anlamı yok =)

DilnüvaZ:

--- Quote from: AkA on September 03, 2008, 01:56:48 PM ---Eğer talep olursa katılcak arkadaşlar arasından Tişört tasarımı yapılabilir ben birşeyler hazırlayayım =) Birçok şey yapılabilir ama katılıma göre belirlenir tabi ki bu yani kimse ilgilenmicekse yapmanın anlamı yok =)

--- End quote ---
Evet tişört çok güzel olur.. Organizatorlere tek renk ziyaretçilere tek renk olabilir...   Tasarımı sen yaparsın artık AkA tişört basacak bir çok tanıdık var.Onlara yaptırırım... inş güzel  bir buluşma olur

cakotr:
Gelmek cok isterdim fakat kayseride oldugum icin zor.Gercekten harika bir fikir ;) artik resimlerinizi koyarsiniz xD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version