International > Turkish / Türkçe

4images siteniz?

(1/14) > >>

DilnüvaZ:
4images resim galeriniz var ve bu galeride bir çok değişiklik yaptıysanız bizimle paylaşın. Gerçekten çok hoş bir script olan 4imagesi her geçen gün geliştirmeye çalışalım...O zaman buyrun tanıtın sitenizi sizi yakından tanıyalım...

Not: Resklam içerikli yazılarınız silinecektir

pi24:
ilk ben verim bari.. fikirleri almak güzel olcaktır.

Adresi: www.horozz.net/galeri
Site adı : HoRoZz Galeri
Sahıbı : Adnan DAN
Kullandığı versıyon: 1.7.6
uyguladığım modlar : sağ tuş kilit, katagori visits
Hedefi : Hedefinde olduğunu düşünüyorum. Gelişmeye devam
4images hakkında görüşü :  Esnek, kolay kullanımlı

aretias:
Site adı : www.gallerytuning.com
Sahıbı : Tayfun USTA (aretiasdesign)
Kullandığı versıyon: 1.7.6
Yaptığı modlar : 4 images watermark, sitemap v1[1].0 dışında mod yok tamamı kendi editlemem.
Hedefi : Siteyi tuning modifiye konusunda Türkiye'nin sayılı sitelerinin arasına sokmak, bu haliyle bile özel yazılmış tuning scriptleriyle aynı özelliklere sahip.
4images hakkında görüşü : 4images mükemmel bir script, tamamen geliştirmeye açık, istediğiniz her konuya uyarlayabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, her türlü öneri, eleştiri, istek ve paylaşıma hazırım :)

aretias:
pi24 emeğine sağlık gerçekten zevkli bir tasarım, içerikte oldukça zengin, 10 numara bir 4images sitesi olmuş..

DilnüvaZ:

--- Quote from: aretias on May 01, 2008, 10:06:20 PM ---DilnüvaZ kardeşim sen eklememişsin ama senin www.nuvanda.net te hoş site, emeğine sağlık..

--- End quote ---
Saolasın. Mılletın sıtesıne yardım etmekden kendı sıtemle uğraşamıyorum hehe :) hanı terzı kendı sökünü dikemezmiş ya :)

Ayrıca arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldı konu bakın tanıtım boyle yapılacak  :wink:

Site adı :
Sahıbı :
Kullandığı versıyon:
Yaptığı modlar :
Hedefi :
4images hakkında görüşü :

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version