Author Topic: 4 imagesde kullanıcı grupları?  (Read 7356 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline copadam

• Newbie
  • *
    • View Profile
4 imagesde kullanıcı grupları?
« on: April 29, 2008, 09:13:40 PM »
merhaba;
4imagesde kullanıcı grupları oluşturup bunlara sınırlar koymak istiyorum. sitemi ücretliye çeviricem bunun için gruplardan bir grup ekledim ama kategori erişimi kısmında o benim eklediğim grup ismi görünmüyor. bu işi nasıl yapabilirim.

pi24

• Guest
Re: 4 imagesde kullanıcı grupları?
« Reply #1 on: April 30, 2008, 12:36:33 AM »
bunu katagorilerden değil olusturdugun grubun yetkilerinden ayarlıcaksın. alttaki resmlere bakınız..

üstteki resimde gördüğün gibi olusturdugun grubun karsısında yetkiler diye bir kısım olacak ona tıkla. sonra gelen yerde alltaki resimdeki gibi ayarlarını yap..

üstteki resimde gördüğün gibi yetkilerini ayarlayabilirsin.

Offline sanko86

• Sr. Member
    • View Profile
    • Elemegim
« Reply #2 on: April 30, 2008, 09:27:37 AM »
Kullanıcıları gruba eklemek içinde Admin panelinde kulanıcı düzenle kısmından kullanıcıyı bulacaksın sonra kullanıcı ismi yanındaki gruplar kısmına tıklayıp grub seçebilirsiniz.
Web site:http://www.anlatiyoruz.com
Hayat zorluklarla doludur.Ama en zoru insanın insana düşmanlığıdır.

Offline copadam

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: April 30, 2008, 09:49:11 PM »
yetkileri ayarladım ama benim işimi görmedi. ben galiba grup değil derecelendirme sistemi arıyorum mesela 100 resim ekleyen altın üye olsu ve resimlerin büyük hallerini görebilsin resim eklemeyenler yada 100 taneye kadar eklemeyenler sadece küçük hallerini görsün.

sistem şöyle işleyecek vatandaş ya resim ekleyecek bedava üyelik kazanacak yada ücret yatıracak bedava üyelik kazanacak evet evet bana kesinlikle üye derece olayı lazım o üye dereceleri kısmına yeni bir derece girebilen ve üyelerini derecelerinin yetkilerini düzenlememe olanak veren birşeyler lazım bu konuda yardımlarınızı ve çzüm önerilerinizi bekliyorum.

ayrıca gruplara atayınca bu grupda adam şu tarihe kadar kalsın seçeneği vardı o çok güzel.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cevap yok muuu
« Last Edit: May 01, 2008, 04:00:53 PM by copadam »