International > Bosnian/Croatian/Serbian & Slovenian

Pitanje po pitanje... bruka pitanja... :)

<< < (2/7) > >>

Nicky:
komsho,

nema problema, rado uradjeno i drugi put, ali ce te kostati jedno pivce ;)

sto se tice greske kod uploada, najbolje je da mi posaljes sve tvoje files u jednom zip-u bez data folder-a
i mysql dump obavezno

tako da mogu da testujem na mom kompu, pre nego sto moram traziti gresku.

komsho25:
Mislim da me nisi skontao vezano za upload.. ovako

Kada izaberem kategoriju i idem desno u cosku gornjem na dugme upload, onda samo izaberem file i idem na dugme upload i ono to uradi bez ikakvih problema... ali kada hocu da na korisnickom meniju ubacim link upload, znaci korisnik klikne na to, i onda prije upload-a mora izabrati kategoriju slicno kao ovo drop-down list... i kada tu izaberem kategoriju i izaberem file za upload, ono meni izbaci poruku da izaberem kategoriju... a ja je vec izabrao... kuzis sad ?

I usput evo skontao sam ovo drop-down listu... samo sad stimam da pod 1 opciji pise ono izaberite zemlju... ali ako korisnik ne izabere da mu izbaci poruku da mora izabrati odnosno popuniti tu formu...

pozz

p.s. A za pivo nije frka.. evo gajba odmah :D

Nicky:
drop down


--- Code: ---<select name="message2">
<option value="">{lang_message2}</option>
<option value="">-------------------------------</option>
<option value="Austria" class="dropdownmarker">Austria</option>
<option value="Bosna" class="dropdownmarker">Bosna</option>
<option value="Hrvatska" class="dropdownmarker">Hrvatska</option>
<option value="Srbija" class="dropdownmarker">Srbija</option>
</select>
--- End code ---

itd...

oko upload-a sam sada ukapirao.. pogledacu cu kasnije.. posto sam jos u firmi :)

pozz

komsho25:
Hvala ti lafeeeeeeeee, hvala mnogoooooooooooooo

cujemo se..

komsho25:
Evo mene sa jos mal pitanja :P

hehehehe

Nicky na onom mailform2 ( www.....com/member.php?action=mailform2&user_id=1 ) kako da uklonim onu liniju gore i ono sto pise Moj nalog... odnosno u member.php ima navedeno control_panel lang... del sam to ali i dalje mi se pokazuje isto... a kada uklonim sve iz member_mailform2.html odnosno kada ostane prazna meni se i dalje gore pokaze da pise Moj nalog i ona linija crna... kako to da izbrisem i slobodno povecam malo tabelu u desno...


Thx.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version