Author Topic: Session hatası alıyorum  (Read 10775 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline byLiLattah

• Pre-Newbie
    • View Profile
Session hatası alıyorum
« on: November 18, 2010, 03:16:13 PM »
Merhaba

Sitemde eskiden bir sorun yoktu yeni bir tema yükledim site büyüdüğü için adsense reklamları yeni dizayn vb.. temayı kurduğumdada sorun yoktu ancak bir sürü eklenti kurdum bu sitede bulduğum şeyleri ekledim.

Şu anda şu hatayı veriyor;

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/******/public_html/index.php:1) in /home/*****/public_html/includes/sessions.php on line 133

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/***/public_html/index.php:1) in /home/******/public_html/includes/sessions.php on line 133

Sayfanın en üstünde yazıyor bu. Site açılıyor şekil bozukluğu hata yok sadece en üstte bu çıkıyor. Sayfayı kapatıp açıyorum hata gidiyor. Sitede dolaşırken birden veriyor sonra gezmeye devam ederken yine gidiyor.

Bir türlü anlamadım fikri olan varsa memnun olurum

İyi bayramlar ..

Offline webmasterforum

• Pre-Newbie
    • View Profile
    • webmaster forum
Re: Session hatası alıyorum
« Reply #1 on: November 20, 2010, 08:30:41 AM »
dosyayı yeniden yüklemeyi deneyin muhtemelen bozulmuş.

Offline byLiLattah

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #2 on: November 22, 2010, 09:48:48 PM »
hangi dosyayı kastediyorsunuz acaba? ben yeni tema yükledim sıfırdan başka tema ondada verdi hatayı. Ana dizindeki bir dosyada sanırım sorun ama hangisi acaba?

Offline asir3434

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
    • Araba Resimleri
« Reply #3 on: November 25, 2010, 10:03:39 AM »
Büyük bir ihtimalle kurmuş olduğunuz modları eksik kurmuşunuzdur. Bu hatayı ondan alıyorsunuzdur. sessions.php dosyasını tekrar yüklerseniz sorun kalmaz ama yapmış olduğunuz modifikasyonlarda gider.

NOT: Yapılan modlar her sürümle uyumlu çalışmayabilir bunu asla unutmayın!!!
Klasaraba.com En Klas Araba Galerisi

Offline byLiLattah

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #4 on: November 25, 2010, 08:21:24 PM »
session.php yi yeniden yüklemiştim buraya sormadan önce ama malesef düzelmedi

Offline boss24

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: November 30, 2010, 06:48:48 PM »
mesela bu forumdan bakıp bir eklenti kurdun diyelim örnek sitemap sessionda, temada yada başka dosyada kodlar ekleniyor sen temayı değişince sessionda kaldı hata verdi. sessions u geri kurdum diyorsun demekki başka bi yerde de kodu eksik ya o koduda kaldırman lazım yada hepsine hangi uygulamaysa kodlarını eklemen lazım.