Author Topic: Cpu kullanımı hakkında  (Read 8447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline boss24

• Newbie
  • *
    • View Profile
Cpu kullanımı hakkında
« on: June 25, 2009, 12:40:39 AM »
Merhaba resim sitem normalde günlük hiti 3000-3500 civarı, google adwors kuponu kullandım 5200 tekil hiti gördü, fakat sürekli bandwith limiti arttırmak masrafından dolayı reseller aldım bu seferde bugun hostcu mail attı %15miş cpu limiti,sitem %25 kullanmış kapattı sitemi neyse görüştük açtı yarın yine kontrol edicez ama google adwors reklamlarını durdurmak zorunda kaldım yarın öbür gün normal reklamsız hitim 5k yı görürse yine sorun yaşıcam, vps ye geçmem lazımmış oda biraz masraflı, bu cpu sorunu için tavsiyeleriniz olabilirmi amatorce sorularım temamdamı sorun vardır,gittigidiyor reklamları açılırken kasıyor cpu harcarmı :) google görsellerden direk siteye giriliyor iframe koduyla bu arttırımı cpu fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.  
« Last Edit: September 20, 2011, 10:24:38 PM by boss24 »

Offline abdullah

• Full Member
    • View Profile
Re: Cpu kullanımı hakkında
« Reply #1 on: July 23, 2009, 08:40:34 PM »
bende de aynı sorun oldu. seni cok iyi anliyorum. en son sunucu kiraladim. eger host almak istersen görüsebiliriz. ozelden pm atarsan gorusuruz.

Offline boss24

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: August 03, 2009, 11:08:28 PM »
İlgin için sağol başka firmaya geçtim bundada reseller kullanıyorum hem hızlı hem cpu limit bi derdi yok hemde ddos saldırılarına karşı korumalı, msn tel destegide iyi arkadaş olduk zaten her turlu idare ediyor yardımcı oluyor kafam çok rahat suan tşklr tekrar.

Offline abdullah

• Full Member
    • View Profile
« Reply #3 on: August 10, 2009, 10:45:55 AM »
hayırlı olsun.