Author Topic: Sorunlar Bitmiyor, Bana Bi El Daha Uzatın :)  (Read 4824 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dnmtnk

• Guest
Sorunlar Bitmiyor, Bana Bi El Daha Uzatın :)
« on: July 06, 2008, 02:47:27 AM »
Siteye bazı şeyler ekledikçe hatalar vs.ler çıkıyor :) Şuan için 2 sorunum var.

1- Sitenin her sayfasında en alt kısmında Error in my_thread_global_end(): 1 threads didn't exit  hatası veriyor.En son eklediğim eklenti Multiupload eklentiyi sadece kendim kullanıyorum bu arada siz göremiyosunuz ve sorunsuz çalışıyor.Sanırım bu eklentiden sonra bu hata çıkmaya başladı.Neden nerden bu hatayı veriyor çözemedim.

2-flash upload ederken gözat diyip kendi bilgisayarımdan upload edince flash normal boyutlarda gözüküyor fakat daha kolay olması için flashı ftp ile hosta attıktan sonra flash eklerken url kısmını kullanıyorum ama bu sefer flsh ufak gözüküyor tahminime göre 400x400 gibi.URL kullanarak flash eklediğimdede normal boyutunda çıkması için ne yapmalıyım.

İlgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

dnmtnk

• Guest
Re: Sorunlar Bitmiyor, Bana Bi El Daha Uzatın :)
« Reply #1 on: July 09, 2008, 04:35:08 PM »
Bu konu uzun sürdir cevapsız kaldı boş durmasın bari silinsin :) Ayrıca ilk sorunumun nedeni. plesk panelden php ayarlardan php versiyonu değiştirmemmiş.boyutlandırma işine ise farklı bi yöntemle çare buldum.ilginç gelebilir ama onuda söleyiverim yararı olabilir.elimde 100 tane flash var diyelim.Bunları tek tek yüklemek sorun oluyor.çoklu yüklerkende boyutu çok büyük olduğu için sorun oluyor.içlerinen boyutu en küçük bi flash dosyasını seçtim. 20kb sanırım, bu flashı 1-100 arası çoğalttım yani 1.swf 2.swf 3.swf ...... 100 tane 20kb büyüklüğünde flash oldu.bunları çoklu upload eklentisi ile 30+30+30+10 4 seferde siteye ekldim.Sonra FTP ile hosta bağlanıp /data/media/kategorinumaran    bu adrese girdim eklediğim 100 tane 20kb lık flash buraya kopyalanmış.Hepsini sildikten sonra, esas kullanacağım flashları upload ettim.Ama isimleri aynı olucak tabi. 1.swf 2.swf 3.swf diye.Bu şekilde tek tek eklemekten daha hızlı bi şekilde 100 flashı siteye ekledim ve ayrıca orjinal boyutlarında çıkıyor..