Author Topic: link degisimi  (Read 6288 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline strt

• Newbie
  • *
    • View Profile
link degisimi
« on: September 09, 2008, 04:57:57 AM »
selam arkadaslar uzun aradan sonra tekrar sitemle ilgilenmeye karar verdim. bu arada benim resim galerim p3 olmus. darisi sizin basiniza:)
Biliyorsunuz ki link degisimi yapmak googlede ust siralara cikmak icin cok onemli. Tabiki link degisimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir onemli husus var. benzer icerikli sitelerle link degisimi yapmak cok onemli. burada herkesin bir resim galerisi oldugu icin en uygunu kendi aramizda link degisimi yapmaktir diye dusunuyorum. Dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim.

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Re: link degisimi
« Reply #1 on: September 09, 2008, 08:44:36 AM »
selam arkadaslar uzun aradan sonra tekrar sitemle ilgilenmeye karar verdim. bu arada benim resim galerim p3 olmus. darisi sizin basiniza:)
Biliyorsunuz ki link degisimi yapmak googlede ust siralara cikmak icin cok onemli. Tabiki link degisimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir onemli husus var. benzer icerikli sitelerle link degisimi yapmak cok onemli. burada herkesin bir resim galerisi oldugu icin en uygunu kendi aramizda link degisimi yapmaktir diye dusunuyorum. Dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim.
Tabiki gayet mantıklı... Vermek isteyenler burdan belirtebilirler...

Offline cakotr

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • resimlerle pembedeniz
« Reply #2 on: September 14, 2008, 01:56:41 PM »
   Çok güzel hocam bende bu işte varım.Çok uçuk site olmadığı sürece her site ile değişim yaparım.Benim kodları sitesine ekleyen söylesin en konforlu yerden ayarlıyım yerini benim sitede xD

ekliyceniz kod ;

Code: [Select]
<a href="http://www.pembedeniz.com" target="_blank" title="Seviyeli Paylaşım !">
<strong>Kaliteli Resmin Adresi !</strong></a>

Offline strt

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: September 14, 2008, 11:05:56 PM »
pagerankin 0 ama ben yinede seninle link degisimi yapacagim :P
benim kodumda bu

<a href="http://www.bildermax.ch" title="tuning, kinoplakat" target="_blank">tattoo</a>

ekledikten sonra pm ile haber verirsen sevinirim. hayirli olsun