International > Turkish / Türkçe

Güncel Sorular--

<< < (2/12) > >>

DilnüvaZ:
Arkadaşlar firefox ile iexplorer arasında temabim fark edıyor bıraz. Nasıl düzeltebilirim. www.nuvanda.net

iki resim arasındaki farka bakın :(

diğeri firefoxdaki :

pi24:
dilnuvaz sadece firefoxta değilki.. ben maxton kullanıyorum aynı sorun görünüyor. avant ta kontrol ettim yine aynı sorun görünüyor.

anladığım kadarı ile tableleri acan şu an online kullanıcılar menüsü. o menuyu orta kısımda bir yere tası. yani geniş blok kısmına. sorun cözümlenecektir.

DilnüvaZ:

--- Quote from: pi24 on April 15, 2008, 11:56:54 AM ---dilnuvaz sadece firefoxta değilki.. ben maxton kullanıyorum aynı sorun görünüyor. avant ta kontrol ettim yine aynı sorun görünüyor.

anladığım kadarı ile tableleri acan şu an online kullanıcılar menüsü. o menuyu orta kısımda bir yere tası. yani geniş blok kısmına. sorun cözümlenecektir.

--- End quote ---
kardeş çok saol ancak hata yapmaman ıcın sana zahmet bıraz daha açıklamayapabılırmısın

sanko86:
Bana sorarsan tepmlates içindeki home.html de online kullanıcılar kısmını geniş tutmuşsun.

Şöyle deneyebilirsin.
Frontpage veya dreamveawer ile home html yi açıp online kullanıcılar kısmındaki tabloyu mouse ile çekip biraz daraltabilirsin.

Eğer home.html yi paylaşırsan bende denerim.

DilnüvaZ:

--- Quote from: hasanok86 on April 15, 2008, 01:00:31 PM ---Bana sorarsan tepmlates içindeki home.html de online kullanıcılar kısmını geniş tutmuşsun.

Şöyle deneyebilirsin.
Frontpage veya dreamveawer ile home html yi açıp online kullanıcılar kısmındaki tabloyu mouse ile çekip biraz daraltabilirsin.

Eğer home.html yi paylaşırsan bende denerim.

--- End quote ---
Arkadaşlar saolun sorunu çozdum namaz vakıtlerı kısmıı kaldırınca sorun kalktı

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version