Author Topic: Resim Yükleyemiyorum!!!  (Read 14157 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Omega

• Pre-Newbie
    • View Profile
Resim Yükleyemiyorum!!!
« on: March 10, 2008, 11:12:22 AM »

Bu hataların sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Re: Resim Yükleyemiyorum!!!
« Reply #1 on: March 10, 2008, 12:11:02 PM »

arkadaşım sunucu senınse safemode u off yap yanı kapat.eğer sunucu senın değilse hostuna söyle safe mode unu kapatsın.düzelir inş...

Offline Omega

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #2 on: March 10, 2008, 02:11:55 PM »

arkadaşım sunucu senınse safemode u off yap yanı kapat.eğer sunucu senın değilse hostuna söyle safe mode unu kapatsın.düzelir inş...

sorunda burada zaten server benim değil ben bedaca host kullanıyorum ama dünyanın en kaliteli hostlarından biri diyebilirim host la ilgili sorunum olmaz safe hariç

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
« Reply #3 on: March 10, 2008, 02:50:38 PM »

sorunda burada zaten server benim değil ben bedaca host kullanıyorum ama dünyanın en kaliteli hostlarından biri diyebilirim host la ilgili sorunum olmaz safe hariç

Bedava hostları bilmıyorum ancak resım yukleyememenın en buyuk sorunu safe mode dur.. admın panelınde php info var http://rapidshare.com/files/98439536/safe.jpg.html bak burdaki gibi orda safe mode un kapalı olduğu yazıyorsa ozamn sorun bşkadır...

Offline Omega

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #4 on: March 10, 2008, 03:58:27 PM »

Bedava hostları bilmıyorum ancak resım yukleyememenın en buyuk sorunu safe mode dur.. admın panelınde php info var http://rapidshare.com/files/98439536/safe.jpg.html bak burdaki gibi orda safe mode un kapalı olduğu yazıyorsa ozamn sorun bşkadır...

Malesef benimki açık bunu sadece  server sahiplerimi yapabilir?

Offline Omega

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #5 on: March 10, 2008, 04:00:20 PM »
 Bu sorun  çözülmeli kesinlikle 4images in sorunudur bu tamamen boyle iş olurmu hostcu kapatmassa ne olacak?

Offline YagmuR

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: March 10, 2008, 08:14:17 PM »
Sevgili  @omega yazdigin sorunu okudum fakat yaptigin islemleri de yazarsan yardimci olabilirim. Mesala kategori yaratiyorsun ondan sonra neler yaptigini yazabilirsimisin lutfen kolay gelsin Sevgilerimle

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
« Reply #7 on: March 10, 2008, 10:17:03 PM »
Bu sorun  çözülmeli kesinlikle 4images in sorunudur bu tamamen boyle iş olurmu hostcu kapatmassa ne olacak?

joomla da safe mode u host olmadan kapama yöntemleri var ama 4images konusunda araştırman lazım... Hostla ırtıbata gırıcen safe mode açık olduğu muddetçe kesınlıkle resım yüklenmez...... Bence  cıddı planların varsa biraz parayı kıyıp  50 mılyona falan yıllık bır hostla anlaş .Dilersen yardımcı olurum... 

pi24

• Guest
« Reply #8 on: March 13, 2008, 10:05:14 PM »
genelde safe modu kapalıdır hostların. turk host servislerinde acık oluo normalde. benimn bu tip bir sorunum olmadı hiç..

www.hostgator.com dan alın hostunuzu. gd modulu ve tüm 4images uyumlu modlar acık gelir. ayrıca fiyatları çokuygundur..