Author Topic: [Mod]Çoklu resim yükleme eklentisi ve kurulumu  (Read 59319 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sanko86

• Sr. Member
    • View Profile
    • Elemegim
Re: [Mod]Çoklu resim yükleme eklentisi ve kurulumu
« Reply #15 on: July 07, 2008, 10:35:55 AM »
içinde anlatımı mevcut dosyayı indirin rar ın adını değiştirip raradan çıkarın içinde kurulum mevcut.
Web site:http://www.anlatiyoruz.com
Hayat zorluklarla doludur.Ama en zoru insanın insana düşmanlığıdır.

Offline sonefsane

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: July 08, 2008, 07:35:34 PM »
hasan arkadasım genelde burdan indirdiğim bilinmeyen dosya türü cıkıyor o yüzden kurulumu vs gibi okuyamıyorum :(

Offline _erc_

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: November 29, 2008, 06:44:40 PM »
arkadaşlar ya bu eklentide resim eklerken türkçe yazılan resim başlıklarında hata veriyor bu sorunu halledebilen var mı?

Offline absezgin

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #18 on: November 21, 2009, 02:16:18 AM »
Arkadaşlar sizler için multiupload eklentisini kurup denedim.
Yani sitemizde admin paneline girmeden birden fazla resim yüklemek için ekte verdiğim dosyaları yine ekte verdiğim bilgiler ışığında serverinize gönderin bundan sonra birden fazla resim yükleme şansınız olacak.Tabiki kategorilere yetki verdiyseniz üyelerde yükleyebilirler.

örnek:xxx: elemegim. info buradan kategorilerden birine girin sağ üstte benim verdiğim buton görülecektir.
Çoklu yükleme olayı.rar  dosyası nedir ? bu tek bir dosya ve neyle acılıyo bu ben hiç bişi anlamadım lutfen kusuruma bakma acemiliğime ver ben bu mereti yapamadım vede çok istiyorum çünkü çok lazım artı yanlış yerde açtım ama şu video eklentisi hakkında bir bilgin varmı varsa link verirmisin lütfen  ben kendi çapımda sade ve görsel bişiler yapmaya çalıştım ama bi bak bakalım kaç puan vereceksin  xxx: absezgin. tr. cx

Offline salla

• Pre-Newbie
    • View Profile
Ynt: [Mod]Çoklu resim yükleme eklentisi ve kurulumu
« Reply #19 on: December 02, 2009, 03:12:39 AM »
arkadaşlar bende yapmak istiyorum nasıl yapicam daha detaylı biri anlatsa

örnek sitem xxx: 8hc. org

Offline yirmidokuz

• Pre-Newbie
    • View Profile
Ynt: [Mod]Çoklu resim yükleme eklentisi ve kurulumu
« Reply #20 on: January 10, 2010, 06:31:42 PM »
iyi güzel herşey ancak (default tema) çoklu ekleme yapınca resimler otomatik boyutlanmıyor sayfa inanılmaz taşıyor
bunun için ayrıca sitedeki farklı bir eklentiyi kurdum ama çoklu eklenti ile bu iş olmadı siz nasıl çözdünüz sorunu

Offline tezpa1

• Pre-Newbie
    • View Profile
« Reply #21 on: May 04, 2010, 09:08:41 PM »
Asp ile çoklu resim yükleme kodlarını bakbi.tk adresinde bulabilirsiniz.Resimli ve adım adım anlatımı var.Konu çok kişiyi sıkıntıya sokuyor bu da bir alternatif uygulama.Persits desteği ile çalışıyor.
bakbi