International > Bosnian/Croatian/Serbian & Slovenian

Problem sa thumbnailsom

<< < (2/2)

Nicky:

--- Quote from: Andrea_777 on February 10, 2009, 12:23:00 PM ---bok, imam pitanje tj problem. Uploadam sliku png, a kad je hocu downloadati kao prvo tamo pod zip dobijem neki $##%$#% text, uopce ne kuzim o cemu se radi, a drugo kad downloadam sliku na onom drugom gumbicu, sve kao ok...........ali kad pokusam otvorit sliku u Paint Shopu gdje sam ju prije uploadala normalno otvarala,  dobijem poruku
the specified file cannot be identified as a supported type  :roll:

sa save as ide bez problema, al hocu da ide preko ovih gumbica a ne save as

zahvaljujem


--- End quote ---

cao Andrea i dobro dosla na 4images forum.

pogledao bih tvoj admin control panel.

mozes mi poslati login preko privatne poruke.

btw. da li je nesto menjano na skriptima ili su jos u originalnom stanju?

pozdrav

[EDIT]
allow_url_fopen nije ukljucen u PHP settings, tako da download urls nemogu biti koristeni u 4images na tvom serveru.
ako mora bas da bude tako, onda morate kontaktirati hostera da ukljuci allow_url_fopen.

Andrea_777:
Moze li upute za plavuse kako se "koristi Auto-Thumbnailer-a za generisanje thumbnailer-a."?????????? :roll:

Nicky:
LOL...

poslao sam ti poruku, pogledaj pa javi  :mrgreen:

Andrea_777:
ma sve 5, genijalac si  :wink: al pazi sad ovo, rekla sam ti kako na save as mogu skinut sliku, i sad skuzim .....pa ta opcija ne smije biti dozvoljena :roll: Gdje mi je onaj copyright alert??? hehehe ovo te sigurno jos niko nije pitao ;)

Nicky:

--- Quote from: Andrea_777 on February 10, 2009, 11:40:36 PM ---ma sve 5, genijalac si  :wink: al pazi sad ovo, rekla sam ti kako na save as mogu skinut sliku, i sad skuzim .....pa ta opcija ne smije biti dozvoljena :roll: Gdje mi je onaj copyright alert??? hehehe ovo te sigurno jos niko nije pitao ;)


--- End quote ---

ufff....

nista ne kapiram :)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version