International > Bosnian/Croatian/Serbian & Slovenian

Dreamboard problem...

<< < (2/3) > >>

Nicky:
dobro jutro,

izgleda da ima problema sa time. jer kod mene isto neće da radi.

moraću detaljnjije da pogledam taj dreamboard.

milance:
Da nije ovde problem ja nisam instalirao taj paging.php i moj dream radi  :mrgreen:

"Requirements:
-----------------------------------------------------------------------------------------
You must install 4images script In your server or your system before this addon can work.
Please change your includes/paging.php with paging from V@no site."

komsho25:

--- Quote from: Nicky on May 24, 2008, 08:17:46 AM ---dobro jutro,

izgleda da ima problema sa time. jer kod mene isto neæe da radi.

moraæu detaljnjije da pogledam taj dreamboard.

--- End quote ---


Druze, nadam se da ces uspjeti... jer bas mi lezi taj tip foruma i zelim da ga imam na stranici... A evo uradio sam ja i prvi put to vezano za ovaj "paging.php" file... ali nista. Sve opet ostaje isto..

Nego reci mi Nicky da li ja smijem uraditi update, kod mene u control panelu domene, na onom fantastico gdje sam instalirao 4images, ima da uradim update.. valjda ono sve samo odradi.. sad me interesuje da li cu sta zeznuti, izbrisati ili slicno ako uradim update... a nadam se da on i nije potreban i da nije tu problem oko foruma.


Pozdrav

milance:
Najbolje usnimi negde ceo sajt pre nego shto to uradish sigurno negde pishe neshto shta se deshava kad pravish update.

komsho25:
Ma necu ja jos nista raditi oko update-a... evo neka pokusa Nicky skontati, gdje je problem.


Pozdrav

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version