Author Topic: Anasayfamda 3 den fazla resim görünsün istiyorum. Yardımcı olur musunuz?  (Read 9656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline turgay_344

• Pre-Newbie
    • View Profile
Anasayfamda 3 tane resim yanyana görünüyor ya onların sayısını nsl 4, 5 ya da daha fazla yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
Anasayfamda 3 tane resim yanyana görünüyor ya onların sayısını nsl 4, 5 ya da daha fazla yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaşım burada anlattım dilersen bak...Buyur :
 bu işlemi yaparsan  resimlerin  bu sıtedeki gibi (buyrun ) iki sıra çıkar yanı 8 tane  ancak 16 tane de olabilir ilk verdiim linkde anlattım....aklına takılan olursa orda sor  yardımcı olurum

pi24

• Guest
dilnuvaz güzel paylasımlar yapıyorsun ama bu sekilde paylasım hoş kacmıyor. hem verdiğin bilgiyi kendi forumuna yonlendirerek veriyorsun hemde uyelik istiyorsun. Ters geldi bana bu durum dogrusu.

Offline DilnüvaZ

• Moderator
  • Hero Member
  • Gönül Okşayıcı
    • View Profile
    • Nuvanda Resimlere Dair Ne Varsa
dilnuvaz güzel paylasımlar yapıyorsun ama bu sekilde paylasım hoş kacmıyor. hem verdiğin bilgiyi kendi forumuna yonlendirerek veriyorsun hemde uyelik istiyorsun. Ters geldi bana bu durum dogrusu.
kardeş uyelık ıstemıyorum kaldırmıştım o durrumu diğer admin arkadşım tekrar zıyaretçılere kapamış içerikleri.... dikkat edersen bir konumda normaşl olarak konumu anlatıyorum sadece bı ıkı konu da forumuma yonlendirdim bu da gayet doğal.... ıçerıklerı zıyaretçılere tekrar açağım inş...

Offline AkA

• Pre-Newbie
    • View Profile

sömürücü gençlik için var o üye koruması.kimse hizmetin değerini bilmiyo çünkü.işini görüp defoluyo.böle olması en iyisi.içerik kapalı kalıcak Forumoyda.eğer site içinde DilnüvaZ'ın site yoluyla anlatılmasına karşı çıkan olursa konuları kaldırır zaten.admin arkadaşın bi sorunu yok sanırım bu konuda sık sık konuştuklarını biliyorum.admine ters gelseydi uyarırdı :) ha sana ters giriyosa üye olmazsın kişisel tercih zorla üye yapmıyoruz ya hizmet ediyoruz :)

pi24

• Guest
adminler türkçe bilmiyor. onun için anlamıyorlar burda ne yazılıyor aka.. ayrıca emege saygı nedir senden cok daha iyi bilirim. sözlerine dikkat et bi zahmet.

dilnuvaz kötü anlamda söylemedim. bende burda çok sey paylasıyorum. sebebi ise bu forumda türkçe kısmın gelişmesi. içerik olması. bu sistemin yaygınlasması.