Author Topic: Full SEO`lu ve Özel KW temalı 4images  (Read 28848 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oguzgiresunturkey

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Resimler-Resim-Resim Galerisi-Güzel Resimler-İyi Resimler-Kaliteli Resimler-Yüksek Çözünürlüklü Resimler
Re: Full SEO`lu ve Özel KW temalı 4images
« Reply #15 on: June 09, 2008, 03:08:14 PM »

Bu tema pi24 e ait. senin için hemen kurup bir deneme yapayım...
Dilersen temanın orjinalini indir : http://4images.malediven-bilder.de/details.php?image_id=56&l=English

Bu vediğiniz siteden daha önce indirmiştim.Ama dosyalarını yapamadım.Zipli indirdiğim dosyanın ıcınde 4 tane dosya var templates,page_images,menue,read me  bu dosyaları bırlestırıp mı olusturucam temayı?  Temayı oluşturamadım bi türlü nasıl olucak çözemedım..Kusura bakmayın bıraz acemıyım yenı başlaıdm cok zahmet verdım ama kusuruma bakmayın..  (: Bana msn adresınızı verırsenız çok sevinirim..hayırlı işler,iyi günler..

Offline oguzgiresunturkey

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Resimler-Resim-Resim Galerisi-Güzel Resimler-İyi Resimler-Kaliteli Resimler-Yüksek Çözünürlüklü Resimler
« Reply #16 on: June 10, 2008, 05:31:56 PM »
Arkadaşlar lütfen yardım edin.Bu serseri temasında her defasında aynı problemle karşılaşıyorum

Warning: Unknown(menue.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/oguz/public_html/includes/template.php(101) : eval()'d code on line 136

Warning: Unknown(menue.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/oguz/public_html/includes/template.php(101) : eval()'d code on line 136

Warning: (null)() [function.include]: Failed opening 'menue.php' for inclusion (include_path='/usr/lib/php:.:/usr/php4/lib/php:/usr/local/php4/lib/php') in /home/oguz/public_html/includes/template.php(101) : eval()'d code on line 136

Bu problemın sebebını öğrenebılır mıyım Lütfen yardımm Please..  :(

Offline † manurom

• Full Member
    • View Profile
    • manurom's 4images templates
« Reply #17 on: June 10, 2008, 06:37:01 PM »
Hello;
pi24 did a really bad adaptation from a KurtW's template. Shame on him! When you don't know, you must not do anything.
Please download the original template here: http://4images.malediven-bilder.de/details.php?image_id=56&l=English, and keep all the author's copyrights. And, why not, thank KurtW for his ORIGINAL job.

Offline AKIN

• Full Member
    • View Profile
    • Resim
« Reply #18 on: June 10, 2008, 07:33:57 PM »
KURTW nin yaptıgı modları ve temaları onun adını ve linkini vermeden yayınlamayın.kurtw öyle istiyo.
ve temanın orjinalini kullanın.
öyle istiyorlar...